Ковельчанин здобув срібну медаль на змаганнях з настільного тенісу

Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату відбувся у Жовкві Львівської області 24-28 березня. Досить успішно виступили на змаганнях волиняни Віктор Котов, Данило Новицький і Петро Саприк, - інформують у Ковельському міськвиконкомі.

Особливо хочеться відзначити високі здобутки ковельчанина Віктора Котова, який в своїй групі зайняв 2 місце та отримав срібну медаль. Наш тенісист за кількістю очок поступився Сергію Маслюку.

Віктор Котов – іменита особистість у спортивних колах нашого краю, його по праву вважають найсильнішим тенісистом Ковеля. Нещасний випадок на певний час вніс корективи у його звичний, активний ритм життя. Після численних операцій, тривалої реабілітації, завдяки неабиякій силі волі, наполегливості й мужності Віктор почав посилено тренуватися і знову брати участь у змаганнях. Титанічна праця не лише повернула його до занять улюбленим видом спорту, але й дала можливість подальшого утвердження і впевненості, відкрила шлях до нових перемог.
 

читайте також