Дружині волинського бійця терміново потрібні гроші на операцію

Дружині волинського бійця, у якої виявили третю стадію раку, збирають кошти на лікування. Про це у мережі Фейсбук пише волонтерка Тетяна Должко.

«Друзі потрібна фінансова допомога одному із тих захисників, якому ми вже два роки допомагаємо на передовій, тому, хто разом із побратимами стали одними із перших на захист Донецького аеропорту і не здали його, тому, хто вже другий рік захищає нашу країну від ворогів.

У його сім’ю прийшла біда, у коханої дружини виявили третю стадію раку, вона потребує тривалого та дорогого лікування. На даний момент рахунок становить 97 тисяч гривень», - йдеться у повідомленні.

Зі слів волонтерки, чоловік уже оплатив перший курс променевої терапії – 46 800 гривень, але необхідні ще кошти. Тож усіх небайдужих просять допомогти зібрати кошти.

«Це точно не шахраї, це точно ніяка не афера, це біда в сім’ї моїх друзів! Це справжнісінький воїн-герой, який мужньо всі ці роки на передовій стоїть за свою сім’ю, за вас, за всіх українців, за наш мир та перемогу. Якщо є можливість і бажання, прошу допоможіть», - закликає волотерка.

Номер картки 4149 4978 4478 3961.

Призначення платежу: лікування.

Із запитаннями просять звертатись у приват ТУТ або ФБ, чи телефонувати 0666133028 - Тетяна. 

читайте також