Актори "Друзів" знову зустрінуться разом на знімальному майданчику

Шестеро акторів популярного серіалу "Друзі" знімуться у спецвипуску, присвяченому режисеру Джеймсу Берроузу. Про це повідомив телеканал NBC. Берроуз нещодавно відсвяткував зйомки своєї 1000-ї телепередачі.Серед цього доробку були і 15 серій "Друзів".

Спецвипуск складатиметься зі скетчів і появ зірок із різних серіалів, над якими працював 75-річний Берроуз. У зйомках візьмуть участь, зокрема, актори із "Теорії Великого вибуху" чи "Таксі".

Але найбільшу увагу привертає поява в одній передачі Дженіфер Еністон, Кортні Кокс, Лізи Кудроу, Метта Леблана, Метью Перрі та Девіда Швіммера з "Друзів".Утім, представник NBC не виключив, що актори не зможуть одночасно з`являтися в кадрі.

"Сподіваюся, що всі шестеро зберуться одночасно в одній кімнаті, але не впевнений, що ми логістично зможемо це зробити", - сказав він.Фанати "Друзів" уже понад десятиліття сподіваються побачити головних героїв разом, але поки що спроби возз`єднання не вдавалися.

Нагадаємо, що серіал виходив в ефір у 1994-2004 роках.Він приніс міжнародну славу виконавцям головних ролей, виграв низку нагород і здобув величезну аудиторію.
Спецвипуск, присвячений Берроузу, зніматимуть в січні, а на екран він вийде 21 лютого. 

читайте також