Дієтологи розвіяли міф, про те, що не можна їсти після 18-ї

Влітку завжди хочеться бути у формі. Одні для цього займаються спортом, інші вдаються до дієт.

Однак худнути методом відмови від їжі після 18:00 вечора вкрай небезпечно.

Про це пише infokava.com.

Дуже популярною порадою для бажаючих схуднути є відмова від їжі після 6-ї вечора. Експерти з цим категорично не згодні. Вранці калорії і правда легше засвоюються, а сніданок надає енергії на цілий день, але харчування організму необхідно протягом всього дня, і ввечері у тому числі. В іншому випадку, метаболізм сповільнюється, а сон на голодний шлунок буде тривожним і поверхневим.

Порада не їсти після шести, як мінімум, безглузда для тих, хто до цього часу сидить на роботі, і додому потрапляє після 7, а то і пізніше.

Їжа після шостої вечора уповільнює метаболізм, провокує застій жовчі і відкладення жирової тканини. Про це розповіла лікар-дієтолог Людмила Бабич.

“Переїдати на ніч дійсно не можна, особливо в спекотну пору року, адже це величезне навантаження на внутрішні органи та серцево-судинну систему. Ну, а смажена картопля або макарони з сиром неминуче позначаться на вашій фігурі. Що стосується вечері в принципі, то вона повинна бути! Але тільки легкою і корисною. Повечеряти варто за 3 години до сну. В іншому випадку, організм сприйме це як голодування і почне запасатися жирами на черговий “чорний день”, – пояснює Людмила Бабич. 

читайте також