Художниця з Нововолинська презентувала свою першу виставку.ФОТО

26 серпня у Нововолинському історичному музеї відкрилася перша виставка картин Наталі Дем’янової.

Художниця займається олійним живописом, розписом по тканині та склу, також захоплюється сучасною технікою махенді. Перед глядачами було 37 експозицій, виставка отримала назву “Відлуння”, - повідомляє БУГ.

Наталя Дем’янова народилася у Нововолинську в сім’ї художників, закінчила місцеву школу №2, також вивчала курс образотворчого мистецтва в Сідноєвропейському Національному університеті імені Лесі Українки.

Як зазначає сама художниця, зростала у творчій сім’ї, малювати розпочала з раннього дитинства. Організовувала виставки на шкільному рівні за допомогою вчителів.

Художниця не дотримується певного стилю, малює природу, портрети, іноді щось нереальне, багатозначні або символічні образи, певний час захоплювалася єгипетською тематикою. Також зображає примітивізм, полюбляє етномотиви, особливо трипільську культуру.

На дебютній виставці Наталю Демянову підтримували близькі та рідні люди. Мама та друзі висловили захоплення та гордість за досягнення. Коментували творчість та робили компліменти й інші нововолинські художники.

Зокрема Микола Казюлін зазначив, що Наталя володіє хорошими знаннями палітри, роботи колоритні та яскраві, помітно професіоналізм.

Наталя Дем’янова розповіла, що надихає її навколишня краса природи, людей, тварин, також живопис колег. Допомагає внутрішнє бажання, в руки береться пензель і автоматично малюється картина.

Виставлені експозиції створювалися протягом двох років, але це не всі роботи, які за цей час зобразила художниця, для показу обрані найцікавіші, також частина з них успішно була розпродана.


 

читайте також