Луцькі поліцейські оголосили конкурс

Лучан запрошують взяти участь у добровільному міському конкурсі”Один рік патрульній поліції: служити та захищати”.

Про це інформує прес-служба патрульної поліції Луцька.

19 грудня 2016 року Патрульна поліція Луцька відзначатиме свій перший день народження – один рік служби на благо мешканців нашого чудового міста. Минуло небагато часу, відколи патрульні вийшли на вулиці міста. Як свідчать опитування та зростання рівня довіри лучан, вони змогли зарекомендувати себе як професійні поліцейські. Найважливіший аспект служби Патрульної поліції – відкритість та співпраця з громадянами, адже саме ваша висока оцінка – це найкращий показник ефективності нашої роботи.

“Ми щасливі від того, що ось уже майже рік відвідуємо навчальні заклади та спілкуємось з дітьми, знаємо – це для них незабутні зустрічі та враження. Ми також отримуємо від цього величезне моральне задоволення”, — повідомляють у прес-службі копів.

Тому поліцейські пропонують учням Луцька долучитися до відзначення річниці Патрульної поліції та взяти участь у міському КОНКУРСІ “Один рік патрульній поліції: служити та захищати” в таких номінаціях:

Відео на підтримку патрульних.
Малюнки.
Театральна мініатюра, авторська пісня чи поезія.
До участі в конкурсі запрошуються учні 1-11 класів та педагоги загальноосвітніх навчальних закладів м. Луцька. Переможці конкурсу отримають призи. Роботи будуть розміщені на офіційній сторінці Патрульної поліції Луцька та висвітлені у ЗМІ.

Сподіваємося на Ваше зацікавлення та співпрацю!

Контакти: Володимир Галишин, інспектор патрульної поліції, 0632258027 (телефонувати з 3 листопада)

Оксана Романюк, головний методист Волинської обласної бібліотеки для юнацтва, 09560 58445

Терміни проведення:

Конкурс проводиться в період з 10 жовтня до 10 грудня 2016 року.

Прийом конкурсних робіт здійснюється до 30 листопада 2016 року.

Учасники Конкурсу
До участі в конкурсі запрошуються учні 1-11 класів та педагоги загальноосвітніх навчальних закладів м. Луцька.

Участь у конкурсі є добровільною.

Вимоги до конкурсних робіт
Відео створює команда школярів за допомогою педагогів, вихователів, батьків. Журі розглядатиме та оцінюватиме відеоролики, які викладені в мережі YouTube. Тривалість відеоролика не повинна перевищувати 5 хв. Заявка подається на e-mail: vollibr@yandex.ua, зазначається назва роботи, лінк, прізвище, ім’я та вік автора/авторів, навчальний заклад, клас.

Малюнок на конкурс має бути на папері формату А-3. На зворотній стороні роботи зазначити: назву, техніку виконання, прізвище, ім’я та вік автора, навчальний заклад, клас.

Театральна постановка, авторський вірш, пісня – тривалість до 10 хв. У заявці зазначити назву, вік та кількість учасників, навчальний заклад, клас.

УВАГА! Конкурсні роботи та заявки подаються партнеру конкурсу – Волинській обласній бібліотеці для юнацтва, науково-методичний відділ (пр. Волі, 2), тел. 723 995, e-mail: vollibr@yandex.ua 

читайте також