Маленька лучанка потребує грошей на дороговартісне лікування від епілепсії.ФОТО

4-річній лучанці Неллі Приймачук збирають гроші на лікування у Німеччині.

Про це інформують у групі «Допоможемо Неллі перемогти хворобу!» у Вконтакте.

У Неллі – генералізована епілепсія з частими клонічними припадками, терапевтично резистентна.

За словами тітки дитини Альони Приймачук, дівчинка дуже смілива та сильна духом. Мовляв, її батьки іноді дивуються її оптимізму, який допомагає пережити щоденні біль та страждання.

«Останні кілька місяців дівчинці все гірше і гірше. Кожного дня стаються приступи епілепсії, які повторюються серіями і можуть йти безкінечно, наростаючи спочатку від 30 секунд до 10 хвилин, поки не вколять укол сібазону, сильного протисудомного медикаменту, транквілізатора, психотропного засобу. Організм Неллі, очевидно, звикає до препарату, бо останнього разу сібазон не допоміг і дівчинка потрапила до реанімації, де лікарі ще довго боролися з її приступами», – йдеться у повідомленні.

«Неллі дуже любить діток, читати книжки, мультики. Всупереч судомам, які руйнують її життя, інтелектуальний розвиток Неллі відповідає віку, вона знає безліч віршиків, пісеньок, вчить букви, рахує, дуже хоче навчитись читати, адже це її улюблене заняття – вона може годинами сидіти на дивані, розглядати малюнки і «читати». Але іноді їй, як і іншим діткам, хочеться побігати, подивитись мультики, поплавати в басейні, та, на жаль, цього їй робити не можна, бо можуть спровокуватись нові приступи», – розповіла родичка маленької лучанки.

Наразі дитині потрібне лікування закордоном. Прийняти Неллі погодилася німецька клініка «Vogtareuth», виставивши рахунок на 18580 євро.

Батьки просять усіх небайдужих допомогти зі збором грошей та врятувати донечку. Реквізити для переказу коштів: ПриватБанк – 4149 4378 6266 2986 – Приймачук Ольга Вікторівна (мама Неллі).

 

читайте також