Міністр оборони звільнив командирів після перевірки якості харчування в армії

Міністр оборони Степан Полторак за результатами перевірки організації харчування у низці військових частин притягнув до дисциплінарної відповідальності 23 особи, повідомили в оборонному відомстві.

Зазначається, що в рамках дисциплінарної відповідальності звільнено з посади двох керівників, п’ятьом попереджено про повну службову невідповідність, двоє понижені в посаді, троє отримали сувору догану, восьмеро осіб отримали догану.

За словами очільника Міноборони, у військових частинах були виявлені порушення щодо обліку особового складу, якості продуктів харчування, а також якості самої організації системи харчування.

"Я прийняв жорсткі рішення щодо тих осіб, дії яких призвели до таких наслідків. Я не бачу кар’єрного росту для командира, який байдуже ставиться до своїх підлеглих. За організацію харчування персональну відповідальність має нести командир", - заявив Полторак.

Раніше НВ повідомляло, що у липні 2016 року Степан Полторак відвідав 28 бригаду, що дислокується в селищі Чорноморське Одеської області, з метою перевірки якості харчування військових. У ході раптового візиту Полторак побачив жахливі умови зберігання продуктів і місця де готують їжу для солдатів. Наприклад, у коморі на підлозі при температурі +20°С зберігалися сире м`ясо, сири, ковбаси, риба. 

читайте також