На Ратнівщині з`явилося нове лісництво

Турське лісництво ДП "СЛАП "Ратнеагроліс" утворилося в результаті поділу Заболоттівського, 4833,8 га лісових угідь якого передали у користування новоутвореному.

Назву лісництво отримало від озера і села, навколо яких ростуть ліси, – повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Досі у системі Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства діяло 129 лісництв і одне неподільне лісогосподарство – ДП "СЛАП "Локачіагроліс". Тож Турське можна вважати і 130-им, і 131-им.

За словами в.о. директора ДП "СЛАП "Ратнеагроліс" Ростислава Зарубича, таку реорганізацію провели для того, щоб поліпшити охорону та захист насаджень, активізувати лісогосподарські роботи. Всі лісові масиви Турського лісництва розміщені компактно, що зручно і для господарювання, і для роботи працівників новоутвореного лісництва. А ще від цього сподіваються отримати значну економію коштів.

Ще десять років тому Волинське ОУЛМГ налічувало менше сотні лісництв. За ці роки галузь зміцніла, збільшилась і кількість лісництв. Тільки у ДП "СЛАП "Ратнеагроліс" їх тепер діє чотири – Ратнівське, Щедрогірське, Заболоттівське і Турське. 

читайте також