Серед ковельських школярів визначилии кращих тенісистів

У спортивному залі КЗ «Комплексна ДЮСШ імені Євгена Кондратовича» відбувся турнір з настільного тенісу серед хлопців і дівчат навчальних та загальноосвітніх навчальних закладів міста.

84 учасники змагались у двох вікових групах в особистому та командному заліках, - повідомляютьу відділі молоді, фізичної культури та спорту Ковельського міськвиконкому, пише Про ковель.

На урочистому відкритті виступили заступник міського голови Ігор Прокопів, голова Ковельської міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану Микола Савосюк та начальник відділу молоді, фізичної культури та спорту Ігор Семенюк.

Спортивно-масовий захід пройшов на високому організаційному рівні. Юні спортсмени мали можливість продемонструвати свою майстерність на сучасних столах та обладнанні для гри в настільний теніс. У результаті захоплюючих та цікавих поєдинків визначилися переможці та призери турніру.

У командному заліку серед молодшої вікової групи перемогу здобули тенісисти НВК № 11, друге місце посіла команда ЗОШ № 12, а третє – ЗОШ № 10. В командному заліку серед старшої вікової групи перемогу виборов колектив ПТУ № 5, друге місце - у спортсменів НВК № 13, а третє – СШ № 3.

В особистому заліку серед юнаків молодшої вікової групи переміг Вадим Сидун (ЗОШ № 12), другим став Богдан Здробилко (НВК № 11), третім – Ілля Клімчук (ЗОШ № 1). Серед дівчат цієї вікової групи перемогу святкувала Анна Лазарчук (НВК № 11), другий результат – у Світлани Яцюк (ЗОШ № 8), третій – в Анастасії Данилюк (ЗОШ № 12).

Серед юнаків старшої вікової групи перемогу здобув Василь Кожарко (професійний ліцей), друге місце виборов – Олександр Шевчук (СШ № 3), третє – Владислав Кліш (НВК № 13). Серед дівчат перше місце в Анни Клімук (СШ № 3), друге – в Ірини Степанюк (професійний ліцей), на третьому – Вікторія Валігура (НВК № 13).

Чудово впоралися зі своїми обов’язками судді змагань. Особливо хочеться відзначити роботу Володимира Косяка, Ігоря Бівініса, Олександра Вельми та лікаря змагань Василя Левчука.

Після турніру призери та переможці були нагороджені грамотами, медалями, кубками.