У Луцьку не вистачає патрульних

У Луцьку не вистачає патрульних екіпажів, аби поліція працювала максимально ефективно – вважає начальник управління Патрульної поліції Луцька Олександр Вовченко.

«Ні для кого не секрет, що зараз ми маємо в Луцьку не ту кількість патрульних автомобілів та патрулів, яку б хотілося, щоб повноцінно забезпечити той порядок в місті, який ми хочемо» - заявив він в інтерв’ю ВолиньPost.

«Місто в середньому обслуговують 7 екіпажів. Я зрозумів за рік роботи, що Волинь і Луцьк досить «гарячі» - багато «гарячих» чоловіків, тому починаються, особливо ввечері, сімейні сварки. Вони забирають дуже багато нашого часу» - запевнив начальник патрульних.

Вовченко зауважив, що «інколи людям здається, що патрульна поліція в місті абсолютно не працює» і пояснив, «чому складається таке враження»:

«У дощову погоду в Луцьку в середньому за день стається 10 ДТП. В короткий проміжок часу може статися 3-4 пригоди в різних точках міста. Під час дощу оформлення ДТП займає більше часу. До того ж складність цих ДТП буває різна, тому це від 40 хвилин до 2 годин. Потрібно всебічно розібратися, виявити, хто насправді порушив Правила дорожнього руху», - пояснив Вовченко.

«В такі моменти 4 екіпажі по 1,5 години мінімум відсутні. В цей момент можуть трапитися 2 сварки в місті - ще 2 екіпажі задіяні. І ось у нас на все місто впродовж 2 годин залишається одна машина чи взагалі немає екіпажів» - розповів поліцейський. 

читайте також