У Луцьку стартував «Art Jass Cooperation»

У Луцьку розпочався Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jass Cooperation».

Церемонія відкриття відбулась у п’ятницю, 26 серпня, пише ВАР.

Ще за годину до початку у Луцькому замку почали з’являтися перші гості. Вони швидко розсіювались територією фестивалю: хтось сідав на спеціально підготовлених для джаз –фесту стільцях, хтось вечеряв у вуличних кафе біля сцени, а хтось «падав» просто на траву.

Після тривалого «саунд-чеку» на сцені з’явилась ведуча вечора Наталя Войтович. Вона коротко нагадала присутнім історію фестивалю, і наголосила на благодійній спрямованості заходу. Перед входом відвідувачів просили пожертвувати частину коштів на лікування волинського музиканта Сергія Ленартовича. Окрім того, кожен охочий міг кинути будь-яку суму у скриньку «Котошрека», яким виявився волинський журналіст Мирослав Ватащук.

Варто зауважити, що для гостей фестивалю організатори приготували подарунок: тематичну фотозону «Джаз у повітрі». Найбільше імпровізована студія зацікавила найменших гостей фесту.

По завершенні «офіціозу» та представлення партнерів і спонсорів дійства на сцену вийшов місцевий дует «Дайте спокій». Цікаво, що одним з учасників колективу був «винуватець» дійства Сергій Ленартович. Син і батько розпочали виступ із української народної пісні «Марічко, Чичері», потім виконали ще декілька народних пісень у джаз –обробці. Після цього вони покликали на сцену своїх друзів, зокрема Сергія Шишкіна та Василя Карапулько.

У програмі заходу також виступи колективу Evgeniy Pugachov Trio ft. Frank Parker та Ukrainian Harp Union. Після цього любителів джазу покликали у пивний клуб «Майдан», де вони насолодились виступом Сергія Шишкіна і Василя Карапулько

читайте також