У Луцьку збиратимуть кошти на лікування студентки

20-річна студентка луцького вишу, яка хворіє на ниркову недостатність, потребує допомоги. Дівчині збирають кошти на лікування.

Про уце повідомляє Волинське Агентство Розслідувань.

Ольга Шиманська, мешканка села Вужиськ Ратнівського району, третій рік поспіль вивчає українську філологію в Інституті філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки. У дівчини діагностували хронічну ниркову недостатність ІІІ-ІV ступенів, вроджену ваду сечовидільної системи та дисплазію нирок. У 9 років їй видалили одну нирку, відтоді і почалися серйозні проблеми зі здоров’ям.

Як розповіли одногрупники Ольги, вона тривалий час намагалася приховати свою хворобу, однак півроку тому її стан погіршився і лікарі приписали їй багато ліків, на які у місяць батьки волинянки витрачають понад 10 тисяч гривень.

До слова, медики взагалі відмовляли дівчину вступати у вуз, мовляв, це – додаткові навантаження на організм. Однак вона не послухалася.

Зі слів студентки, університет її надихає і додає сил. У Ольги – багато друзів. Вона грає в театральних університетських постановках та бере активну участь в житті навчального закладу.

«Ми – студактив ІФЖ – хочемо допомогти Олі і докладемо максимум зусиль, аби зібрати якомога більше коштів. Є вже команда студентів, з якими напрацьовуємо план дій, благодійні акції, звертаємось в студраду і профком, будемо писати листи на ім’я ректора тощо», – розповіла аспірантка кафедри теорії літератури і зарубіжної літератури Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ірина Полєтуха, якаініціювала збір допомоги.

Так, активісти організували благодійний книжковий ярмарок, гроші виручені з якого передадуть на лікування третьокурсниці. Захід відбуватиметься 25 та 26 травня з 10:00 до 15:00 у холі навчального-бібліотечного корпусу СНУ імені Лесі Українки, за адресою: вулиця Винниченка, 30 а. Вхід – вільний.

 

читайте також