У Луцьку зустрінуть учасників Потяга Єднання

4 листопада 2016 року в Луцьку перебуватиме Волонтерський Потяг Єднання України "Труханівська Січ".

Про це інформує прес-служба Луцької міської ради.

У Луцьку на залізничному вокзалі відбудеться урочиста зустріч учасників Потяга Єднання, покладання квітів до пам`ятників полеглих за Україну, екскурсія містом, у музеї, замок, спілкування у навчальних закладах, концерт спільно з музичними колективами міста.

Акція ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної єдності. Третій потяг "Труханівська Січ" більше двох тижнів подорожуватиме західними містами країни. Більше 150 студентів, волонтерів, журналістів, психологів, митців та військових зі Сходу України беруть участь в акції.

Мета акції – сприяти консолідації суспільства та взаєморозумінню мешканців різних куточків України, піднесенню патріотичного руху українців, популяризації національної культури. Потяг у складі 9 вагонів відправився з Києва 20 жовтня. До акції можуть долучатися мешканці Вінниці, Хмельницького, Кам`янець-Подільська, Тернополя, Івано-Франківська, Коломиї, Чернівців, Львова, Мукачева, Ужгорода, Луцька та Рівного. З Рівного поїзд повернеться у столицю.

Пасажири Агітпотяга проведуть концерти, лекції та різноманітні творчі майстер-класи у навчальних закладах та будинках культури зазначених міст. 

читайте також