У Польщі запрацювала профспілка захисту прав українців

Захист від нечесних роботодавців та ознайомлення з основними правами та обов`язками - це головні завдання профспілки, створеної для українців, які працюють у Польщі.

Об’єднання діє в рамках Загальнопольського порозуміння профспілок (OPZZ), інформує Польське радіо.

Пйотр Островський з Міжнародного відділу OPZZ повідомив, що профспілка запустила спеціальний портал для працівників з України. «Там є головна інформація про те, що таке професійна спілка, в чому полягає її роль та з ким можна зв`язатися у разі потреби. В майбутньому плануємо розмістити інформацію, наприклад, Державного управління праці для того, щоб працівники з України могли там знайти також іншу потрібну інформацію», - зазначив Островський.

Островський наголосив, що профспілка для українських працівників знаходиться на організаційному етапі. Поки що відкрито банківський рахунок та портал, невдовзі буде проведена інформаційна кампанія у Польщі.

Головним завданням профспілки є захист прав українських працівників у зв`язку зі зловживаннями польських роботодавців. На погляд польського профспілчанина, це головна проблема українських працівників у Польщі.

За оцінками OPZZ, у Польщі працює близько 700 тисяч працівників з України. 

читайте також