В Італії без даху над головою через землетрус опинились 25 тисяч осіб

Даних про загиблих або зниклих безвісти унаслідок землетрусу, який відбувся у центральній Італії уранці неділі, 30 жовтня, немає, повідомив керівник служби цивільної оборони країни Фабріціо Курчіо, передає DW.

"Нікого не шукають", - сказав він.

Керівник служби цивільної оборони зазначив, що в деяких містечках і селах зруйнувалися будівлі, ослаблені попередніми поштовхами. Місцева влада регіону Марке заявила, що кількість людей без даху над головою унаслідок підземних поштовхів останнього тижня перевищила 25 тисяч.

У Європейсько-середземноморському сейсмологічному центрі встановили, що епіцентр землетрусу був розташований у 117 кілометрах на північний схід від Рима, у 67 кілометрах на південний схід від адміністративного центру Умбрії, Перуджі.

За оцінками Німецького центру геологічних досліджень, глибина осередку землетрусу становила 10 кілометрів - це середній показник для Апеннінського півострова.

На сайті Європейського середземноморського сейсмологічного центру (EMSC) повідомляється, що епіцентр землетрусу знаходився на глибині 10 кілометрів, його магнітуда склала 6,6 балів.

Зазначено, що поштовх був такої сили і тривалості, що багато жителів італійської столиці, які ще спали в цей час, прокинулися від того, що стіни будинків трясуться. 

читайте також