Волинський поет святкує ювілей

Сьогодні волинянин, член Національної Спілки письменників України Володимир Місюра зустрічає 60-річний ювілей. Він - поет, перекладач, освітянин, переможець літературного конкурсу «Майстерні художнього слова» ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Про це повідомляє «Волинська правда».

Володимир Місюра народився 21 серпня 1956 року в містечку Торчині. Дитинство та юність майбутнього поета пройшло у сусідніх Затурцях, з якими пов’язані життєписи славетних українців Галшки Гулевичівни та В’ячеслава Липинського. Вищу освіту отримав у Луцькому педінституті імені Лесі Українки, закінчивши історичний факультет. Працює заступником директора з виховної роботи Луцького вищого училища будівництва та архітектури.

Володимир Місюра – актор семи книг поезії. Його слово надзвичайно ліричне, пісенне, а водночас заглиблене в праглибини історії отчого краю. Поет-патріот повсякчасно творить, вірячи в щасливу зорю України, не сумніваючись у неминучості торжества добра й справедливості.


читайте також