Волинян запрошують на безплатні курси польської мови

Фонд «Вікно на схід» пропонує жителям Рожищенського району і Волинської області безкоштовно вивчити польську мову.

Про це пише «Район. Рожище».

Платформа www.polskijazyk.pl створена для комплексного безкоштовного вивчення польської мови молодими людьми з України. Її метою є популяризація польської мови і культури.

Платформа дає можливість безкоштовно вивчати польську мову он-лайн на рівнях від А1 (початківець) до B2 (вище середнього). Курси розробила одна з провідних польських фірм з багаторічним досвідом навчання іноземців. Під час підготовки завдань були взяті до уваги вимоги, які ставляться при підготовці іноземців для отримання мовного сертифікату на знання польської мови.

Щоб посилити ефективність навчання, використані сучасні вправи, які дозволяють легко і швидко освоювати інформацію. Крім вивчення мови, користувачі можуть дізнатися історію і культуру сучасної Польщі.

Саме тому платформа #polskijazyk.pl – перший і унікальний інструмент, який дає можливість безкоштовно і дистанційно вивчати польську.

Проект працює вже другий рік, за цей час на сайті зареєструвалося понад 27 тисяч користувачів. Новинкою цього року є більш високий рівень знання мови, який можна буде освоїти – B2. Це, фактично, максимальний рівень, що його можна ефективно досягнути, займаючись самостійно.

На прохання користувачів платформа також отримала адаптивний дизайн, тобто вивчати мову стало зручно з будь-якого пристрою – не тільки з персонального комп`ютера, але і з телефона або планшета.

Мовна платформа розроблена Фондом «ВІКНО НА СХІД» у рамках проекту «Пізнай польську, пізнай Польщу» за допомоги Міністерства закордонних справ Польщі в рамках конкурсу «Співпраця в області публічної дипломатії 2016». 

читайте також