Волинянка записала саундтрек до нового українського серіалу

Цієї неділі телеканал "1+1" покаже мелодраму власного виробництва "Випадкових зустрічей не буває".

Cаундтрек до серіалу написав композитор і музичний продюсер проекту "Голос.Діти" на "1+1" Руслан Квінта, а виконала пісню волинянка Катя Рибак.

"Коли я писав музику для саундтреку до цього фільму, я враховував всі переживання, які відчували головні герої: любов, зраду, біль. Пісня вийшла ліричною, вона розповідає свою історію, доповнюючи сюжет мелодрами. Молода співачка Катя Рибак красиво передала всі емоції у виконанні композиції", – цитує композитора Руслана Квінта видання "Таблоїд Волині".

Учасниця вокального шоу "Голос країни" Катя Рибак не вперше працює над саундтреками до фільмів телеканалу "1+1", і до запису цієї пісні поставилася з великим інтересом і відповідальністю.

"Саундтрек до мелодрами "Випадкових зустрічей не буває" вийшов дуже зворушливим і емоційним. Пісня розповідає про те, що кожна зустріч в житті до чогось призводить, тому не варто впадати у відчай, якщо довго не можеш знайти своє щастя і справжнє кохання. Воно приходить, нехай і не відразу", - коментує Катя Рибак.

До слова, у фільмі покажуть історію головної героїні Олени, молодої, красивої та успішної бізнес-вумен. Багато років тому вона зробила помилку, про яку тепер дуже шкодує. Жінка не може мати дітей, а її чоловік не підтримує ідею з усиновленням, через що в родині часто відбуваються сварки. Пізніше з`ясовується, що у подружжя ще дуже багато причин для розбіжностей і секретів один від одного. Чи зможе героїня витримати всі випробування і знайти справжню любов – головна інтрига фільму.

 

читайте також