Волинянка записала саундтрек до серіалу

Фіналістка «Голосу країни-5» Катерина Рибак з Нововолинська стала голосом саунтреку до нового серіалу виробництва «1+1» «Центральна лікарня».

Про це інформує "Таблоїд Волині".

Так, саундтреком до серіалу «Центральна лікарня», який нині йде на телеканалі «1+1», стала композиція «Любов тебе знайде». Автором пісні є музичний продюсер «Голосу країни» Руслан Квінта, а виконала пісню учасниця п`ятого сезону проекту, волинянка Катерина Рибак, яка запам`яталася глядачам чуттєвим виконанням ліричних пісень.

«Мені здається, що медична проблематика в серіалі – це обрамлення, завдяки якому дуже чітко видно, як герої проявляють себе в складних життєвих ситуаціях. Але в першу чергу це історія про кохання, і я за допомогою музики намагався передати почуття і переживання головних героїв», – розповідає Руслан Квінта.

Зазначимо, Катя Рибак і Руслан Квінта не вперше працюють в тандемі. Раніше вокалістка виконала композицію «Все одно ти будеш мій», яка стала саундтреком до однойменної 4-серійної мелодрами на «1+1». За словами композитора, дівчина дуже тонко передає палітру почуттів жіночої душі, проживаючи кожне слово його пісень.

«Коли я вперше почула пісню «Любов тебе знайде», вона мені здалася дуже близькою. У деяких рядках свого часу знайшла відповіді на свої питання, – розповідає Катя. – Я дуже чекала прем`єри «Центральної лікарні», і з перших же секунд серіал мене зацікавив. Дуже переживала за головну героїню Марго, яка після довгої розлуки знову зустріла свою любов».

До слова, прем`єра серіалу відбулася 4 липня. Як зазначають у «1+1», мелодрама продемонструвала високі показники телеперегляду. Рейтинг перших двох серій склав 4,6%, частка – 15,8% (18-54, вся Україна). У другий день показу цифри телеперегляду збільшилися – частка третьої серії склала 17,7%, а четвертої – 18,7% (18-54, вся Україна). Окрім того, рейтинг 4 серії виріс до 5,6%, що зробило продукт кращим серіалом літа на українському ТБ (18-54, Україна). 22-а серія «Центральної лікарні», яка вийшла в ефір 20 липня, оновила рекорд рейтингу для серіалів на українському ТБ цього літа – рейтинг серії склав 6.1%, частка - 20.0% (18-54, Україна). 

читайте також