За 6 років в Україні знизять споживання газу на 20%, електроенергії - на 60%, - Зубко

Проект Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України, який запустять у восьми містах, дозволить за шість років досягнути 20% зниження споживання газу і до 60% - електроенергії..

Про це заявив віце-прем`єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, передає прес-служба Кабміну.

За його словами, це можливо зробити, запустивши на підприємствах автоматизовану систему SCADA, яка буде керувати майже 3000 об`єктами, а також завдяки встановленню індивідуальних теплових пунктів.

Зауважимо, що учасниками проекту є вісім комунальних підприємств Вінниці, Миколаєва, Харкова, Херсона, Кам`янець-Подільського, Дніпра, Чернігова, Чернівців, Тернополя.

Нагадаємо, проект Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України - інфраструктурний проект Мінрегіонрозвитку України, який реалізується за кошти позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Впровадження проекту почалося в 2014 році.

Термін реалізації проекту - 6 років, а загальна сума позики становить $ 315,5 млн. 

читайте також