Російська глухомань достроково вибирає президент
Вибори президента Росії почалися в глухомані на Далекому Сході.
У Росії почалося дострокове голосування за президента У п'ятницю, 17 лютого, в Росії почалися дострокові вибори президента.
Голоси збиратимуть у важкодоступних та віддалених місцевостях 37 регіонів країни.
Зазвичай, ця категорія виборців становить близько 1% від загальної кількості росіян, які мають право голосу.
Зокрема, достроково зможуть проголосувати екіпажі морських суден, оленярі, співробітники гідрометслужби, прикордонники, нафтовики і будівельники у вахтових селищах, мешканці важкодоступних районів Сахалінської області, Камчатки, Південних Курил.
Представники дільничних виборчкомів вилетіли до цих районів на вертольотах.
Дострокове голосування триватиме аж до самого "дня тиші" 3 березня. Дострокове голосування росіян, які перебувають за кордоном, почнеться в суботу, 18 лютого. Першими проголосують росіяни в болгарських містах Добрич і Шумен.
Основне голосування на виборах президента відбудеться 4 березня. Росіяни обиратимуть главу держави 4 березня з-поміж п'яти кандидатів: Володимира Путіна (від "Єдиної Росії"), Геннадія Зюганова (від КПРФ), Володимира Жириновського (від ЛДПР), Сергія Миронова (від "Справедливої Росії") та Михайла Прохорова (самовисуванець).
За матеріалами: ТСН


Додати коментар