Волинські рятувальники кажуть,що ситуація з пожежами контрольована.ВІДЕО

Минулого тижня на Волині зареєстровано 65 пожеж. З них 9 – на торфовищах. Станом на 17 липня можна говорити про те, що пожежникам вдалося локалізувати займання.

Про це заявив начальник управління ДСНС України у Волинській області Володимир Грушовінчук, – повідомляє Громадське. Волинь.

«Найгірша ситуація була в Камінь-Каширському районі між селами Видерта та Ворокомле. Там займання було на площі близько 100 гектарів, 40 з них вдалося загасити. Складна ситуація у селищі Гута Ратнівського району.

Там палало 30 гектарів. Для того, щоб загасити усі ці загорання, треба об’єднати зусилля Державної служби з надзвичайних ситуацій і місцевого населення. Спекотна погода без опадів буде утримуватися протягом наступних двох тижнів. Тому, заявляю, що винуватці таких пожеж будуть притягнуті не тільки до адміністративної, а й до кримінальної відповідальності. Адже усе це завдає нам значних збитків», – сказав Грушовінчук.

Депутати обласної ради прийняли рішення виділити двом районам області (Камінь-Каширському і Ратнівському) по 95 тисяч гривень на ліквідацію пожеж.

читайте також